Paříž nejen pro zamilované, Francúzsko, Paríž, 20.3.2018, Podľa programu

Paříž nejen pro zamilované

Paříž nejen pro zamilované
Termín:
20.3.2018 – 23.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Podľa programu
Číslo termínu:61426676
538 € Konečná cena

Okruh

1. DEŇ

Prílet do Paríža. Po prílete transfer do hotela. Po krátkom voľnu odchod miestnou dopravou do centra mesta, prehliadka Champs Elysées s Víťazným oblúkom, oblasť galérie Louvre, radnica, Luxemburské záhrady, Trocadero s výhľadom na Eiffelovu vežu a ďalšie. Večer prechádzka po bohémskej štvrti Montmartru, v ktorej kľukatých uličkách sa nachádza posledné dva parížskej veterné mlyny. Tu si na Place du Tertre stavali svoje maliarske stojany van Gogh, Renoir alebo Picasso a tento zvyk sa udržal do dnešných dní. Tu z najvyššieho bodu Paríža od baziliky Najsvätejšieho srdca Ježišovho (Sacré-Coeur) budete mať mesto ako na dlani.

2. DEŇ

Po raňajkách prechádzka starým mestom so sprievodcom - chrám Matky Božej, neoklasicistická radnica s priečelím vyzdobeným 108 sochami pozoruhodných Parížanov; okolia Louvre, ktoré pôvodne vzniklo z hradu, ktorý dal v 13. storočí postaviť kráľ Filip II. August. Premena na národné múzeum prebehla v r. 1793 a posledný, veľmi slávna rekonštrukcia, ktorej najviditeľnejšou súčasťou je presklená pyramída nad vstupom do galérie, bola vykonaná r. 1989. Popoludní individuálne voľno, pre záujemcov plavba loďou po Seine alebo možnosť návštevy niektorého z múzeí či galérií. Najväčšie múzeum na svete Louvre ponúka exponáty od antiky po 19. storočia, vrátane slávnej Mony Lisy. Museé d'Orsay v bývalej staničnej budove má úžasnú zbierku francúzskej secesie, impresionizmu a postimpresionizmu. Centre Pompidou je samo
o sebe nezabudnuteľnú budovou a ukrýva vynikajúcu zbierku moderného umenia. Večer fakultatívne možnosť návštevy niektorého zo slávnych parížskych kabaretov.

3. DEŇ

Po raňajkách možnosť fakultatívneho výletu do Versailles (miestne hromadnou dopravou, so sprievodcom), najslávnejšieho francúzskeho zámku. Ten bol od r. 1682 do r. 1789 politickým centrom kráľovstva a sídlom kráľovského dvora a jeho výstavba priviedla krajinu na pokraj štátneho bankrotu. Možnosť prehliadky interiéru vrátane slávnej zrkadlové siene, kráľovské kaplnka a záhrad. Ďalšie fakultatívne možnosťou je individuálna výlet do Disneylandu alebo celodenné voľno k návšteve atrakcií a predstavení.

4. DEŇ

Voľno do transferu na letisko, odlet späť do ČR.

Cena zahŕňa

cena zahŕňa

leteckú dopravu Praha - Paríž - Praha letiskové taxy a ďalšie poplatky transfer letisko - hotel - letisko 3 noci v hoteli *** 3 × raňajkách česky hovoriaceho sprievodcu CK

cena nezahŕňa

cestovné poistenie cestovné na miestnu dopravu individuálne a fakultatívne vstupy
Príplatky

fakultatívne príplatky

jednoposteľová izba 175 EUR hotel **** - dvojlôžková izba / osoba 190 EUR hotel **** - 345 EUR vstupenka do kabaretu Moulin Rouge vrátane 1/2 fľaše šampanského 120 EUR plavba loďou po Seine 12 EUR vstupenka do Disneylandu (dospelá osoba / 1 deň) 60 EUR vstupenka do Disneylandu (dieťa do 12 rokov / 1 deň) 55 EUR
Zľavy

Dieťa 2-12 rokov v sprievode 2 dospelých osôb 30 EUR

Poznámka
Minimálny počet účastníkov: 15. všetky termíny pobytov je možné využiť aj pre pobyty s deťmi a vyššie popísaný program fakultatívne skombinovať s 1denný vstupenkou
do Disneylandu za zvýhodnenú cenu, doprava do miesta hromadnou dopravou (cca 9 € / cesta); odlety 5. 5., 25. 8., 27. 10. a 17. 11. 2016 možné aj z Ostravy
Informácie o lete
Odlet: 20. 1. 2:52
Návrat: 20. 1. 2:52
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK